درباره ما

تنوع کار با سنگ به اندازه تصور انسان‌هاست، این گستردگی شامل هیچگونه محدودیتی نمیشود مگر محدودیت ذهن سازنده و ایده پرداز این محصول. ذهن خلاق آن را به تصویر می‌کشد و توان و تجربه ما آن را مجسم و اجرا می‌کند. مجموعه کارخانجات مالکی یکی از بهترین و معروف ترین کارخانجات سنگ ایران است که با نزدیک به سی سال تجربه نمونه های متنوع و خاصی را در طی سالیان اجرا کرده است و به دلیل این خط مشی است که یکی از خلاق ترین مجموعه های سنگ ایران نام گرفته است.

 

شما تصور کنید، ما خلق می‌کنیم.

محمد مالکی – مدیر کارخانه: کارخانه سنگ مالکی را در 30 سال قبل تأسیس و از بدوشروع کارمدیریت آن را به عهده گرفتم، موفقیت فعلی این مجموعه حاصل تلاش مستمر و بی وقفه، همراه با نوآوری وایجاد انضباط می‌باشد. جذب و آموزش همکارانی صادق، ساعی، جدی و علاقه‌مند، مارا دراین مهم یاری رسانده است. مجموعه پیش رو بخشی از آثار به جامانده از این همکاری وتلاش است، که برای دست اندرکاران علاقه‌مند به کارهای خاص، پیچیده و خلاق می‌تواند راه‌گشا و دل‌گرم کننده باشد. ارتقاء کیفی کار، ما را از توسعه باز نداشته و هم‌اینک در حال ساخت کارخانه‌ای با وسعت پنج هکتار، با زیر بنای بیست و پنج هزار مترمربع و مجهز به پیشرفته‌ترین تجهیزات در ایران می‌باشیم و برآنیم تا بتوانیم کلیه خدمات مرتبط با سنگ را ارایه نماییم.

این مجموعه شامل کارخانجات مختلف فعال در زمینه انواع سنگ های ساختمانی و دکوراسیون و طراحی داخلی محصولات سنگی به شرح ذیل میباشد:

این گروه در کنار انواع تولیدات سنگی خدمات دیگری را نیز به آرشیتکت ها، دیزاینرها و کارفرمایان ارائه میکند که باعث سهولت اجرای پروژه ها و همچنین آرامش خاطر آنها نیز میگردد. همراه داشتن یک بخش طراحی در این مجموعه که بدون هزینه اضافی نقشه های مربوطه را آماده سازی میکند و انتقال کلیه جزئیات مورد نظر مشتری به خط تولید کارخانه جهت رسیدن به یک محصول دقیق و یکپارچه، کد گذاری کلیه سنگ های مربوط به هر پروژه، نصب و در نهایت اجرا و چیدمان آن به صورت قطعات یک پازل بزرگ از دیگر خدمات این مجموعه است.

بخش طراحی و اجرای محوطه سازی نیز از دیگر ارزش های افزوده این مجموعه است که با ارائه طیف گسترده ای از محصولات Outdoor مانند استخر، میز و مبلمان محوطه و ... آماده ارائه خدمات میباشد.