معرفی گروه سنگ مالکی

ریبرندیگ گروه سنگ مالکی
اسفند 12, 1396
لمینت‌ سنگ طبیعی جایگزین مناسب برای سرامیک
خرداد 9, 1397

گروه سنگ مالکی با سابقه 35 ساله خود در زمینه انواع تولیدات سنگی یکی از برترین و شناخته شده ترین کارخانه های سنگ ایران است که از ابتدا فعالیت خود را بر اساس کیفیت و ارائه کارهای خاص قرارداده است.

آقای محمد مالکی مدیر عامل این مجموعه عنوان میکند که علاقه به تولید و نوآوری یکی از ستون های اصلی این مجموعه است. بسیاری از نمونه های موجود در بازار فعلی ایران نتیجه تلاش ما در رسیدن به این تولیدات بوده است که امروز تبدیل به یک محصول عمومی شده است.

در واحد طراحی و ایده پردازی، ما همیشه در حال پروراندن ایده های جدید جهت ارائه به بازار هستیم. میتوان گفت که این مجموعه همیشه اشتیاق به چالش های جدید در کار داشته و دارد،  میتوانید نمونه های متعددی از این پروژه ها و ساختمانهای به سرانجام رسیده را در کارنامه گروه مالکی نیز مشاهده کنید. اعتقاد ما بر این است که هرکسی میتواند کار آسان را انجام دهد، به همین خاطر ما آنرا انجام نمیدهیم. شاید به همین دلیل است که گروه سنگ مالکی بیش از 30 سال است که انتخاب همیشگی ساختمان های برند است.

ما با اشتیاق از ایده های جدید استقبال میکنیم و طراحان عزیز، بر اساس نوع نیازشان امکان هماهنگی با واحد فروش جهت برگزاری یک تور بازدید از کارخانه، امکانات و نمونه ای مختلف را خواهند داشت.

این گروه در کنار انواع تولیدات سنگی خدمات دیگری را نیز به آرشیتکت ها، دیزاینرها و کارفرمایان ارائه میکند که باعث سهولت اجرای پروژه ها و همچنین آرامش خاطر آنها نیز میگردد. همراه داشتن یک بخش طراحی در این مجموعه که بدون هزینه اضافی نقشه های مربوطه را آماده سازی میکند و انتقال این موارد به خط تولید کارخانه جهت رسیدن به یک محصول دقیق و یکپارچه، کد گذاری کلیه سنگ های مربوط به هر پروژه، نصب و در نهایت اجرا و چیدمان آن به صورت قطعات یک پازل بزرگ از دیگر خدمات این مجموعه است.

بخش طراحی و اجرای محوطه سازی نیز از دیگر ارزش های افزوده این مجموعه است که با ارائه طیف گسترده ای از محصولات فضای بیرونی مانند استخر، میز و مبلمان محوطه و … آماده ارائه خدمات میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *